ZAJDA - webové stránky, účetnictví, fotografie

Webové stránky, účetnictví, fotografie, marketing - jsme v Libereckém krají více než 15 let,..

Zajda - Webové stránky Liberec

Pokud Vaše společnost ještě vlastní webovou prezentaci nemá, máte nyní příležitost se tuto skutečnost změnit ve prospěch Vašeho budoucího obchodu. Nenajdete levnější variantu reklamy a marketingu, než jsou funkční webové stránky,.. Prostředí internetu Vám nabízí ohromné možnosti.

Jak začít s tvorbou webových stránek ?

Naše společnost nemá ambice konkurovat projektům, kde k hostingu "dostanete stránky zdarma", případně dalších podobných nabídek. Chcete-li pouze prezentaci bez ohledu na funkčnost, potom

Základem úspěšné prezentace je důkladná analýza současného stavu trhu a jeho prostředí, do kterého chceme webovou prezetnaci umístit:

  • Podrobné prozkoumání konkurenčích webů
  • Vytipování cílové skupiny klientů - zákazníků
  • Návrh názvu domény, klíčových slov, textových popisů
  • Registrace domény a vytipování vhodného hostingu - webového prostoru vlastní prezentace, pokud nemáte v úmyslu provozovat webové stránky na vlastním serveru.
  • Zpracování grafických návrhů

V případě, že si budete přát vytvoření E-shopu, jsme rovněž připraveni Vám vyhovět. Nenabízíme vlastními silami vytvořený e-shop (nejsme "Silicon Valley - ale používáme jejich otevřené systéímy, jako téměř všichni, kteří tvrdí, že jde o jejich produkty) , ale opět otevřené systémy, které Vám nabízí vše, co k provozu E-shopu potřebujete. Pro našeho klienta jsem vytvořili komplexní podnikatelský E-shop, který disponuje všemi potřebnými funkcemi pro kompletní podnikání na internetu. V současné době nabízíme E-shop vytvořený na bezkonkurenční platformě PRESTASHOP, který je zřejmě nejsilnějším řešením v této oblasti nejenom v České republice. 

Ceník webových stránek 

Typ webových stránek
Cena v tis. Kč *
Jednoduché stránky s vlastním redakčním systémem do 10 podstránek
5 až 10 000
Stránky s flash animacemi
8 až 12 000
Databáze SQL, Redakční systémy většího rozsahu
>  12 000 
E-shop> 15 000 

* - Tento ceník je orientační - pro každou zakázku zpracováváme vlastní nabídku, vzhledem k jedinečnosti každého projektu.

Zpět